Filament PLA cena

Filament PLA — cena

Druk 3D w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija i staje się coraz powszechniejszy, nie tylko wśród profesjonalistów przygotowujących modele architektoniczne, prototypy czy elementy dekoracyjne, ale również amatorów tej innowacyjnej technologii. Do najpopularniejszych materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do korzystania z drukarki 3D należą zaś filamenty PLA cechujące się łatwością użytkowania nawet dla początkujących, nietoksycznością, ekologicznością, wszechstronnością oraz niską ceną. Produkty tego typu oferujemy więc w naszym sklepie. Jesteśmy przekonani, że każdy Klient znajdzie tu opcję dla siebie.

Różnorodne filamenty PLA w przystępnych cenach

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę zróżnicowanych filamentów PLA dostępnych w atrakcyjnych cenach i pozwalających na realizację rozmaitych projektów 3D. Materiały dostępne są w wielu odmiennych odcieniach, począwszy od uniwersalnej czerni lub bieli, przez delikatny błękitny, miętowy czy fioletowy, na wyrazistej jasnej zieleni, efektownym pomarańczowym albo mocnej czerwieni skończywszy. Wszystkie filamenty PLA dostępne są w podobnej, przystępnej cenie, ale dla wymagających, gotowych na nieznacznie wyższy koszt, przygotowaliśmy także specjalne warianty, np. pozwalające na uzyskanie matowej lub satynowej powierzchni albo fosforyzujące.

Ekologiczne filamenty PLA Bio

Wspominając o specjalnych filamentach PLA przeznaczonych dla Klientów o wysokich oczekiwaniach, nie sposób zapomnieć o produktach bio. W ofercie naszego sklepu znaleźć można bowiem biodegradowalne materiały eksploatacyjne wyprodukowane z organicznych pozostałości, które w innym przypadku trafiłyby do śmieci. Dostarczamy zatem ekologiczne filamenty PLA w przystępnej cenie, w tym wykonane z drobno zmielonych muszli małży lub przegrzebków z branży recyklingu odpadów gastronomicznych, resztek piwa z browaru czy fusów z kawy. To idealne rozwiązanie dla osób stawiających nie tylko na druk 3D doskonałej jakości, ale też na ochronę środowiska. Zachęcamy do zamawiania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl